Dětské centrum
Zápis zde
Zápis zde

Aktuality

Hravé a zážitkové léto v Babyboomskolce Přijímáme přihlášky k letnímu provozu od 1/7/2024 do 31/8/2024 890Kč/den …
1. 4. 2023, 17:00 Babyboom školka
Více

Aktivity

Cvičení/pohybové hry Rozcvička s básničkou je každé ráno. Zvládáme i základy mini jógy (pozice kobry, střecha, pozice bojovníka…
1. 4. 2023, 17:00 Babyboom školka
Více

O nás

Náš klubík se nachází ve Vysočanech poblíž metra Vysočanská. Sídlíme v přízemí obytného domu a v docházkové vzdálenosti máme dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami, kam si chodí děti každý den dopoledne hrát. Klubík je malý, domácího typu, proto je v něm útulná a přívětivá atmosféra. 

K dispozici máme tři samostatné herničky. Po vstupu do školičky je předsíň, kde má každé dítě svůj vak na osobní věci. Dále pak místnost, kde tvoříme a vyrábíme a kde je také jídelní koutek, který je rozvržen tak, aby se děti cítily při svačince příjemně. Hrací místnost plnou hraček. A nakonec oddělenou relaxační místnost, kde posloucháme a čteme pohádky.

Naše filosofie

Dáváme přednost individuálnímu přístupu ke každému dítěti, snáze se tak zařadí do kolektivu a přizpůsobí se měnícím se okolním podmínkám, a přitom je možné rozvíjet jeho nadání, prohlubovat jeho znalosti a otevírat před ním všemožné obzory.

Věříme v prostředí, které dětem umožňuje prostřednictvím pestré palety aktivit, lekcí a her objevovat rozmanitý a fascinující svět kolem nás.

Dítě okolo třetího roku je obvykle připravené a samo si přeje vstoupit do skupiny vrstevníků, komunikovat, navazovat přátelství, poznávat různé formy komunikace, svářet se a smiřovat, prát se a obhajovat svůj názor.

Babyboom školka

Krátkého 250/4
Praha 9 – Vysočany
190 00
+420 775 613 858

Navštivte náš Facebook

Facebook

Společnost Akonto
Společnost Dr. K&H