Prostě prima školka
Zápis zde
Zápis zde

Aktuality

30. června - 31. srpna Nabízíme nabitý program s tématickým obsahem, hry, pohybové aktivity a především výlety.   Máme jen…
5. 4. 2016, 10:44 Babyboom školka
ČERVEN-BRUMBAMBULE,DINOPARK ČERVENEC-MAŠINKA LETŇANY 20.7. PIKNIK NA PODVIŇÁKU 26.7. SOLNÁ JESKYNĚ      
1. 4. 2016, 17:00 Babyboom školka
Více

Aktivity

Výtvarný kroužek Malujeme, kreslíme, vystřihujeme, lepíme. Učíme se poznávat různé techniky a materiály.   Hudební kroužek /…
1. 4. 2016, 17:00 Babyboom školka
Více

O nás

Náš klubík se nachází ve Vysočanech poblíž metra Vysočanská. Sídlíme v přízemí obytného domu a v docházkové vzdálenosti máme park Podvinní, kde je několik dětských hřišť, kam si chodí děti každý den dopoledne hrát. Klubík je malý, domácího typu, proto je v něm útulná a přívětivá atmosféra. 

K dispozici máme tři samostatné herničky. Po vstupu do školičky je předsíň, kde má každé dítě svůj box na osobní věci. Dále pak místnost, kde tvoříme a vyrábíme a kde je také jídelní koutek, který je rozvržen tak, aby se děti cítili při svačince příjemně. Hrací místnost plnou hraček s velkým bílým fatboyem, na kterém mohou děti odpočívat a vychutnávat si chvíle s knížkami. A nakonec zvláštní relaxační místnost, kde posloucháme a čteme pohádky.

Naše filosofie

Dáváme přednost individuálnímu přístupu ke každému dítěti, snáze se tak zařadí do kolektivu a přizpůsobí se měnícím se okolním podmínkám, a přitom je možné rozvíjet jeho nadání, prohlubovat jeho znalosti a otvírat před ním všemožné obzory.
Věříme v prostředí, které dětem umožňuje prostřednictvím pestré palety aktivit, lekcí a her objevovat rozmanitý a fascinující svět kolem nás.
Dítě okolo třetího roku je obvykle připravené a samo si přeje vstoupit do skupiny vrstevníků, komunikovat, navazovat přátelství, poznávat různé formy komunikace, svářet se a smiřovat, prát se a obhajovat svůj názor.

 

Dejte nám na sebe kontakt

V případě zájmu nás kontaktujte.
Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme ihned, jakmile budeme mít volné místo.

Babyboomskolka

Krátkého 250/4
Praha 9 Vysočany
PSČ 190 00
+420 775 613 858