Dětské centrum
Zápis zde
Zápis zde

Aktuality

MÁME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA, TAK NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SVÉ DÍTKO k nám do klubíku   30. června - 31. srpna Nabízíme nabitý…
5. 4. 2016, 10:44 Babyboom školka
Více

Aktivity

Mini výlety  Dinopark, Herna Brumbambule, Vláčkem do Čakovic, přijede divadýlko s pohádkou, Bobovka Prosek a mnoho dalšího.…
1. 4. 2016, 17:00 Babyboom školka
Více

O nás

Náš klubík se nachází ve Vysočanech poblíž metra Vysočanská. Sídlíme v přízemí obytného domu a v docházkové vzdálenosti máme dětské hřiště, kam si chodí děti každý den dopoledne hrát. Klubík je malý, domácího typu, proto je v něm útulná a přívětivá atmosféra. 

K dispozici máme tři samostatné herničky. Po vstupu do školičky je předsíň, kde má každé dítě svůj box na osobní věci. Dále pak místnost, kde tvoříme a vyrábíme a kde je také jídelní koutek, který je rozvržen tak, aby se děti cítily při svačince příjemně. Hrací místnost plnou hraček s velkým fatboyem, na kterém mohou děti odpočívat a vychutnávat si chvíle s knížkami. A nakonec oddělenou relaxační místnost, kde posloucháme a čteme pohádky.

Naše filosofie

Dáváme přednost individuálnímu přístupu ke každému dítěti, snáze se tak zařadí do kolektivu a přizpůsobí se měnícím se okolním podmínkám, a přitom je možné rozvíjet jeho nadání, prohlubovat jeho znalosti a otvírat před ním všemožné obzory.

Věříme v prostředí, které dětem umožňuje prostřednictvím pestré palety aktivit, lekcí a her objevovat rozmanitý a fascinující svět kolem nás.

Dítě okolo třetího roku je obvykle připravené a samo si přeje vstoupit do skupiny vrstevníků, komunikovat, navazovat přátelství, poznávat různé formy komunikace, svářet se a smiřovat, prát se a obhajovat svůj názor.

Babyboom školka

Krátkého 250/4
Praha 9 – Vysočany
190 00
+420 775 613 858

Navštivte náš Facebook

Facebook

Společnost Akonto
Společnost Dr. K&H